Jerom Henrik.....041/552 209
OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA LJUBLJANA
Molniške čete 9, 1120 Ljubljana
henrik.jerom@telemach.net
posamezno .....2018/19
http://www.obzljubljana.com
 
 
V primeru neodločenega rezultata se igra dodatni obrat.  Čas igranja je 75 minut, oziroma do 13 točk.
Pričetek vseh tekem je ob 17,00 uri.
Sodniki pošljejo sodniška poročila na naslov:
KEBER DUŠAN Cesta na Brinovec 5/b - 1260 Ljubljana
 
1. krog
 
KRIM
sreda, 26. 09. 2018
ob  17.00 h
H
.Keber D./ml.
:
.Novak J.
13 : .2.
.Butinar J.
:
.Steklačič S.
11 : 10
P
.Novak J.
:
.Steklačič S.
11 : 13
Z
.Keber D./ml.
:
.Butinar J.
13 : .7.
R
.Steklačič S.
:
.Butinar J.
13 : .3.
A1
.Keber D./ml.
A2
.Steklačič S.
KRIM
sreda, 26. 09. 2018
ob  17.00 h
H
.Magerl B.
:
.Lazar E.
13 : .0.
.Borčnik D.
:
.Urbančič D.
6  :  0
P
.Lazar E.
:
.Urbančič D.
6  :  0
Z
.Magerl B.
:
.Borčnik D.
13 : .5.
R
.Borčnik D.
:
.Lazar E.
10 : .7.
A3
.Magerl B.
A4
.Borčnik D.
 
ŠIŠKA
sreda, 26. 09. 2018
ob  17.00 h
H
.Markič U.
:
.Dimnik S.
13 : .5.
.Tomažič T.
:
.Brežan M.
1 .: 11
P
.Dimnik S.
:
.Tomažič T.
9 .: 13
Z
.Markič U.
:
.Brežan M.
11 : .7.
R
.Tomažič T.
:
.Brežan M.
9  :  7
A5
.Markič U.
A6
.Tomažič T.
ŠIŠKA
sreda, 26. 09. 2018
ob  17.00 h
H
.Keber D.
:
.Koščak L.
12 : .5.
.Rahne P.
:
.Jazbec Z.
10 : .9.
P
.Koščak L.
:
.Jazbec Z.
7 .: 13
Z
.Keber D.
:
.Rahne P.
8 .: 13
R
.Jazbec Z.
:
.Keber D.
7 .: 13
A7
.Rahne P.
A8
.Keber D.
 
ZARJA
sreda, 26. 09. 2018
ob  17.00 h
H
.Petojević Z.
:
.Dodig A.
10 : 13
.Langerholz T.
:
.Gluhak M.
:
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
A9
.Dodig A.
A10
.Petojević Z.
ZARJA
sreda, 26. 09. 2018
ob  17.00 h
H
.Pelc M.
:
.Šinkovec J.
6  :  0
.Sodec Ž.
:
.Hvalec S.
13 : .5.
P
.Hvalec S.
:
.Šinkovec J.
6  :  0
Z
.Pelc M.
:
.Sodec Ž.
10 : .8.
R
.Sodec Ž.
:
.Hvalec S.
13 : .5.
A11
.Pelc M.
A12
.Sodec Ž.
 
 
2. krog
 
ŠIŠKA
sreda, 03. 10. 2018
ob  17.00 h
H
A1 - A12
.Keber D./ml.
:
.Sodec Ž.
4 .: 12
A5
.Markič U.
:
.      x
6  :  0
P
.Keber D./ml.
:
.      x
6  :  0
Z
.Markič U.
:
.Sodec Ž.
9 .: 13
R
.Keber D./ml.
:
.Markič U.
13 : .4.
B1
.Sodec Ž.
B2
.Keber D./ml.
ŠIŠKA
sreda, 03. 10. 2018
ob  17.00 h
H
A2 - A11
.Steklačič S.
:
.Pelc M.
13 : .8
A6
.Tomažič T.
:
.      x
6  :  0
P
.Pelc M.
:
.      x
6  :  0
Z
.Tomažič T.
:
.Steklačič S.
11 : 10
R
.Pelc M.
:
.Steklačič S.
13 : 10
B3
.Tomažič T.
B4
.Pelc M.
 
ŠIŠKA
sreda, 03. 10. 2018
ob  17.00 h
H
A3 - A10
.Magerl B.
:
.Petojević Z.
10 : .9.
A7
.Rahne P.
:
.      x
6  :  0
P
.Petojević Z.
:
.      x
6  :  0
Z
.Rahne P.
:
.Magerl B.
13 : .3.
R
.Petojević Z.
:
.Magerl B.
8 .: 13
B5
.Rahne P.
B6
.Magerl B.
ŠIŠKA
sreda, 03. 10. 2018
ob  17.00 h
H
A4 - A9
.Borčnik D.
:
.Dodig A.
2  :  9
A8
.Keber D.
:
.      x
6  :  0
P
.Borčnik D.
:
.      x
6  :  0
Z
.Keber D.
:
.Dodig A.
.8 .: 13
R
.Borčnik D.
:
.Keber D.
0  :  6
B7
.Dodig A.
B8
.Keber D.
 
3. krog
 
KRIM
sreda, 10. 10. 2018
ob  17.00 h
H
B1 - B8
.Sodec Ž.
:
.Keber D.
13 : .5.
B3 - B6
.Tomažič T.
:
.Magerl B.
5 .: 13
P
.Tomažič T.
:
.Keber D.
11 : 13
Z
.Sodec Ž.
:
.Magerl B.
7 .: 13
R
.Sodec Ž.
:
.Keber D.
13 : .1.
C1
.Magerl B.
C2
.Sodec Ž.
KRIM
sreda, 10. 10. 2018
ob  17.00 h
H
B2 - B7
.Keber D./ml.
:
.Dodig A.
13 : .5.
B4 - B5
.Pelc M.
:
.Rahne P.
13 : .5.
P
.Dodig A.
:
.Rahne P.
8 .: 13
Z
.Keber D./ml.
:
.Pelc M.
8 .: 13
R
.Keber D./ml.
:
.Rahne P.
7 .: 13
C3
.Pelc M.
C4
.Rahne P.
 
polfinale
ŠIŠKA
sreda, 17. 10. 2018
ob  17.00 h
H
C1 - C4
.Magerl B.
:
.Rahne P.
13 : .5.
C2 - C3
.Sodec Ž.
:
.Pelc M.
13 : .7.
h
za 3. mesto
P1 - P2
.Rahne P.
:
.Pelc M.
13 : .2.
h
za 1. mesto
Z1 - Z2
.Magerl B.
:
.Sodec Ž.
13 : .4.
 
 
posamezno . 2018/19
 
...... . ....Magerl Brane
.............Sodec Žan
...... . .Rahne Primož
h
4.
.Pelc M.
5.
.Keber D./ml.
3. krog
1
2
28 : 31
- 3
6.
.Keber D.
3. krog
1
2
19 : 37
- 18
7.
.Tomažič T.
3. krog
0
2
16 : 26
- 10
8.
.Dodig A.
3. krog
0
2
13 : 26
- 13
9.
.Steklačič S.
2. krog
1
2
33 : 32
+1
10.
.Petojević Z.
2. krog
1
2
23 : 23
11.
.Markič U.
2. krog
1
2
.19 : 26
- 7
12.
.Borčnik D.
2. krog
1
2
..8 .: 15
- 7
13.
.Brežan M.
1. krog
1
2
25 : 21
+4
14.
.Jazbec Z.
1. krog
1
2
29 : 30
- 1
15.
.Hvalec S.
1. krog
1
2
16 : 26
- 10
16.
.Lazar E.
1. krog
1
2
13 : 23
- 10
17.
.Butinar J.
1. krog
1
2
21 : 36
- 15
18.
.Dimnik S.
1. krog
0
2
14 : 26
- 12
19.
.Novak J.
1. krog
0
2
13 : 26
- 13
20.
.Koščak L.
1. krog
0
2
12 : 25
- 13
21.
.Šinkovec J.
-
-
-
- : -
-
.Gluhak M.
-
-
-
- : -
-
.Langerholz T.
-
-
-
- : -
-
.Urbančič D.
-
-
-
- : -
-
 
JHL 2007-2019 © Območna balinarska zveza Ljubljana
četrtek, 11.10.2018 ob 09:30
**********************************************************************************************************************************************************************