OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA LJUBLJANA
Obvestila
 

OBVESTILO SODNIKOM

Za sodnike OBZL so na voljo nova

sodniška poročila (indigo papir)

Dobijo se pri g. CELIN IVU na tel. št.: 041 238 496

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Zapisnik skupščine OBZL za leto 2018

 
Zapisnik 71. skupščine BZS
(izredna volilna)
 
 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

STATUT OBZ LJUBLJANA 2018

 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
ŠOLSKA ŠPORTNA TEKMOVANJA
in
ŠOLA BALINANJA
 
šolska športna tekmovanja šola balinanja
 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
OBVESTILO SODNIKOM
 
Zaradi poenotenja sodniške opreme, se sporoča vsem sodnikom, da je že možno naročiti nova sodniška oblačila z logotipom BZS. (jakna, majica kratki in dolgi rokav).
   
Cena:
 
   
sodniški jopič ....................................
55,00 €
majica (dolgi rokav) ..........................
15,00 €
majica (kratki rokav) ........................
12,00 €
   
Naročila sprejema:
 
   
Kosar Tone, telefon: 041/664 790, e-pošta: tonikosar@gmail.com
 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
OBVESTILO SODNIKOM

Tekmovalna komisija je sprejela sklep o sporočanju rezultata. Po končani tekmi sodnik sporoči rezultat tekme na telefon:. 041/552 209, lahko pošlje SMS sporočilo ali pa pove rezultat v telefonski predal. Sodniško poročilo pa pošlje domačin tekme kot sedaj na isti naslov.

 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
OBVESTILO
 
DRUŠTVOM, KLUBOM IN SEKCIJAM OBZ LJUBLJANA
 
Obveščamo vas, da boste stroške sojenja plačevali dvakrat letno in sicer na podlagi računa, ki ga boste prejeli od OBZL po prvem in drugem zaključku tekmovanja. Prav tako boste v tem računu prejeli obračun stroškov sojenja za vsa druga razpisana tekmovanja v sezoni 2019/20.
 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
1. liga . .2018/19
 
. . ZARJA . .
 
h
stojijo z leve proti desni:
Premru Črt, Lazar Miha, Šulak Gregor, Horvat Rok, Kobal Žiga, Koderman Marjan
čepijo z leve proti desni:
Žižek Marjan, Lazar Edi, Otrin Jože
 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
2. liga . . 2018/19
 
. .STRAHOVICA . .
 
h
stojijo z leve proti desni:
Kosec Lojze, Hribar Matjaž, Podgoršek Boštjan
čepijo z leve proti desni:
Bider Igor, Krompič Samo, Borčnik Dare
 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
3. liga - vzhod . . 2018/19
 
. . GOLIŠČE . .
 
h
stojijo z leve proti desni:
Obolnar Lado, Obolnar Mitja, Groznik Brane, Stevanov Božidar
čepita z leve proti desni:
Obolnar Zenkovič Tim, Obolnar Ludvik
 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
3. liga - zahod . . 2018/19
 
. .BLAGAJANA . .
 
 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
NAPREDOVANJE in IZPADANJE - sezona 2018/19
 
BZS. . .2. liga - vzhod/center
3
nihče
ZARJA
OBZL. . .1. liga
3
nihče
TABOR-IHAN.
OBZL. . .2. liga
........................................
.....................................
3 3
........nihče...............................
......... ................. .....nihče
nihče................................
....................BLAGAJANA
........................................
..........................................
5
OBZL. . .3. liga - vzhod
OBZL . .3. liga - zahod
 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
Registrirani klubi v sezoni ....2019/20
5
super liga
1. liga
2. liga - vzhod
ženska liga
5
KRIM
SLOGA
MENGEŠ RAKOLL
KRIM
BUDNIČAR
ŠIŠKA
ZARJA
 
 
1. liga
2. liga
3. liga
5
DOMŽALE
STRAHOVICA
ZALOG
HERMES LL
RADNA
BS-3
TABOR-IHAN
ILIRIJA
DOLOMITI
ŠIŠKA
BIČEVJE
TIVOLI
SVOBODA
STRMEC
TABOR '69
DUPLICA
GROSUPLJE
MOSTE
DOBROVA
BLAGAJANA
SNEBERJE
FUŽINE
TRNOVO
MAVRICA
BRDO
VRBA
GIB
POLJE
SONJA VESEL
MEDVODE
ZGORNJA ŠIŠKA
 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
 
NASLEDNJI KROG
1.  liga
2.  liga
h
10. krog
četrtek, 16. 04. 2020
ob  17.00 h
H
.POLJE
:
.DOMŽALE
:
Vnučec
.BRDO
:
.HERMES LL
:
Tomažič
.FUŽINE
:
.TABOR-IHAN
:
Keber
.DOBROVA
:
.ŠIŠKA
:
Colarič
.DUPLICA
:
.SVOBODA
:
Lanišek
10. krog
torek, 14. 04. 2020
ob  17.00 h
H
.SONJA VESEL
:
.STRAHOVICA
:
Horvat
.VRBA
:
.RADNA
:
Založnik
.TRNOVO
:
.ILIRIJA
:
Vidmar
.BLAGAJANA
:
.BIČEVJE
:
Bernik M.
.GROSUPLJE
:
.STRMEC
:
Jujić
h
1. liga
H
1.
.BRDO
9
7
1
1
118 : 623
15
+56
2.
.SVOBODA
9
7
0
2
117 : 633
14
+54
3.
.DUPLICA
9
6
1
2
102 : 783
13
+24
4.
.ŠIŠKA
9
4
2
3
99 : 81.
10
+18
5.
.POLJE
9
3
4
2
97 : 83.
10
+14
6.
.DOBROVA
9
4
0
5
86 : 94.
8
- 8
7.
.TABOR-IHAN
9
2
2
5
86 : 94.
6
- 8
8.
.FUŽINE
9
2
2
5
.68 : 112.
6
- 44
9.
.HERMES LL
9
1
2
6
.70 : 110.
4
- 40
10.
.DOMŽALE
9
1
2
6
.57 : 123.
4
- 66
2. liga
H
1.
.STRAHOVICA
9
9
0
0
97 : 29
18
+68
2.
.GROSUPLJE
9
4
3
2
73 : 53
11
+20
3.
.BIČEVJE
9
5
0
4
65 : 61
10
+4
4.
.ILIRIJA
9
4
2
3
62 : 64
10
- 2
5.
.RADNA
9
4
1
4
63 : 63
9
6.
.VRBA
9
4
0
5
68 : 58
8
+10
7.
.TRNOVO
9
3
2
4
58 : 68
8
- 10
8.
.SONJA VESEL
9
3
1
5
60 : 66
7
- 6
9.
.BLAGAJANA
9
3
0
6
48 : 78
6
- 30
10.
.STRMEC
9
1
1
7
36 : 90
3
- 54
 
3.  liga
h
12. krog
petek, 17. 04. 2020
ob  17.00 h
H
.ZG. ŠIŠKA
:
.BS-3
:
Bernik P.
.MEDVODE
:
.DOLOMITI
:
Hvalec
.GIB
:
.TIVOLI
:
Djokić
.MAVRICA
:
.TABOR '69
:
Naglič
.SNEBERJE
:
.MOSTE
:
Keber
.prost / ZALOG
h
3. liga
H
1.
.MAVRICA
10
7
2
1
89 : 51
16
+38
2.
.GIB
10
5
3
2
85 : 55
13
+30
3.
.SNEBERJE
10
6
0
4
82 : 58
12
+24
4.
.ZALOG
10
5
1
4
75 : 65
11
+10
5.
.TABOR '69
10
5
1
4
72 : 68
11
+4
6.
.ZGORNJA ŠIŠKA
10
5
1
4
72 : 68
11
+4
7.
.MEDVODE
10
4
0
6
64 : 76
8
- 12
8.
.MOSTE
10
4
0
6
58 : 82
8
- 24
9.
.TIVOLI
10
2
3
5
66 : 74
7
- 8
10.
.BS-3  (-2)
10
4
0
6
56 : 84
6
- 28
11.
.DOLOMITI  (-4)
10
2
1
7
51 : 89
1
- 38
 
© Območna balinarska zveza Ljubljana