Jerom Henrik.....041/552 209
OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA LJUBLJANA
Molniške čete 9, 1120 Ljubljana
henrik.jerom@telemach.net
igra v krog .....2018/19
http://www.obzljubljana.com
 
 
V primeru neodločenega rezultata se igrata dodatna obrata s po dvema kroglama.
Pričetek vseh tekem je ob 17,00 uri.
Sodniki pošljejo sodniška poročila na naslov:
KEBER DUŠAN Cesta na Brinovec 5/b - 1260 Ljubljana
 
1. krog
 
BRDO (Šiška)
sreda, 29. 05. 2019
ob  17.00 h
H
.Markič U.
:
.Tomažič T.
:
.Novak J.
:
.Sodec Ž.
:
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
A1
.
A2
.
BRDO (Šiška)
sreda, 29. 05. 2019
ob  17.00 h
H
.Pelc M.
:
.Šinkovec J.
:
.Langerholz T.
:
.Steklačič S.
:
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
A3
.
A4
.
 
SLOGA (Krim)
sreda, 29. 05. 2019
ob  17.00 h
H
.Magerl B.
:
.Brežan M.
:
.Keber D.
:
.      x
6  :  0
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
A5
.
A6
.
SLOGA (Krim)
sreda, 29. 05. 2019
ob  17.00 h
H
.Dodig A.
:
.Koščak L.
:
.Keber D./ml.
:
.      x
6  :  0
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
A7
.
A8
.
 
SLOGA (Krim)
sreda, 29. 05. 2019
ob  17.00 h
H
.Urbančič D.
:
.Žunko P.
:
.Borčnik D.
:
.      x
6  :  0
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
A9
.
A10
.
SLOGA (Krim)
sreda, 29. 05. 2019
ob  17.00 h
H
.Petojević Z.
:
.Novak E.
:
.Hvalec S.
:
.      x
6  :  0
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
A11
.
A12
.
 
2. krog
 
SLOGA (Šiška)
sreda, 05. 06. 2019
ob  17.00 h
H
A1 - A12
.
:
.
:
A5
.
:
.      x
6  :  0
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
B1
.
B2
.
SLOGA (Šiška)
sreda, 05. 06. 2019
ob  17.00 h
H
A2 - A11
.
:
.
:
A6
.
:
.      x
6  :  0
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
B3
.
B4
.
 
SLOGA (Šiška)
sreda, 05. 06. 2019
ob  17.00 h
H
A3 - A10
.
:
.
:
A7
.
:
.      x
6  :  0
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
B5
.
B6
.
SLOGA (Šiška)
sreda, 05. 06. 2019
ob  17.00 h
H
A4 - A9
.
:
.
:
A8
.
:
.      x
6  :  0
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
B7
.
B8
.
 
3. krog
 
SLOGA (Šiška)
sreda, 12. 06. 2019
ob  17.00 h
H
B1 - B8
.
:
.
:
B3 - B6
.
:
.
:
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
C1
.
C2
.
SLOGA (Šiška)
sreda, 12. 06. 2019
ob  17.00 h
H
B2 - B7
.
:
.
:
B4 - B5
.
:
.
:
P
.
:
.
:
Z
.
:
.
:
R
.
:
.
:
C3
.
C4
.
 
polfinale
SLOGA (Sloga)
sreda, 19. 06. 2019
ob  17.00 h
H
C1 - C4
.
:
.
:
C2 - C3
.
:
.
:
h
za 3. mesto
P1 - P2
.
:
.
:
h
za 1. mesto
Z1 - Z2
.
:
.
:
 
 
igra v krog...2018/19
 
...... . ....
.............
...... . .
h
4.
.
5.
.
:
6.
.
:
7.
.
:
8.
.
:
9.
.
:
10.
.
:
11.
.
:
12.
.
:
13.
.
:
14.
.
:
15.
.
:
16.
.
:
17.
.
:
18.
.
:
19.
.
:
20.
.
:
 
JHL 2007-2019 © Območna balinarska zveza Ljubljana
sreda, 15.08.2018 ob 21:44
**********************************************************************************************************************************************************************