Jerom Henrik.....041/552 209
OBMOČNA BALINARSKA ZVEZA LJUBLJANA
Molniške čete 9, 1120 Ljubljana
henrik.jerom@telemach.net
BZS .....zgodovina .....2010
http://www.obzljubljana.com
 
super liga
H
1.
 LOKATEKS TRATA
14
14
0
0
0
226 : 821
42
+144
2.
 PLANINA RAS
14
10
0
0
4
185 : 123
30
+62
3.
 RADOVLJICA Alpetour
14
9
0
0
5
171 : 137
27
+34
4.
 KRIM STIKING
14
8
0
1
5
184 : 125
25
+59
5.
 LUKA KOPER
14
6
0
0
8
168 : 140
18
+28
6.
 HRAST
14
3
0
0
11
105 : 203
9
- 98
7.
 POSTOJNA
14
3
0
0
11
199 : 209
9
- 110
8.
 SKALA
14
2
1
0
11
195 : 214
8
- 119
razigravanje za prvaka
H
1.
 LOKATEKS TRATA
20
20
0
0
0
326 : 114
60
+212
2.
 PLANINA RAS
20
13
0
0
7
252 : 188
39
+64
3.
 RADOVLJICA Alpetour
20
12
0
0
8
232 : 208
36
+24
4.
 KRIM STIKING
20
8
0
1
11
220 : 221
25
- 1
H
razigravanje za obstanek
H
5.
 LUKA KOPER
20
10
0
1
9
246 : 195
31
+51
6.
 HRAST
20
6
0
0
14
175 : 265
18
- 90
7.
 POSTOJNA
20
6
0
0
14
164 : 276
18
- 112
8.
 SKALA
20
3
2
0
15
147 : 295
13
- 148
 
1. liga - vzhod
H
1.
 ČIRČE VAN.-.DEN
14
8
1
1
4
166 : 144
27
+22
2.
 SLOGA
14
8
1
0
5
165 : 144
26
+21
3.
 GIC Gradnje ROGAŠKA
14
7
1
1
5
162 : 148
24
+14
4.
 EIS BUDNIČAR
14
7
0
2
5
168 : 142
23
+26
5.
 CENTER
14
4
3
1
6
158 : 154
19
+4
6.
 BISTRICA
14
6
0
1
7
162 : 167
19
- 5
7.
 LESCE
14
5
1
1
7
142 : 168
18
- 26
8.
 BRDO
14
3
1
1
9
127 : 183
12
- 56
1. liga - zahod
H
1.
 LUCIJA
14
13
0
0
1
217 : 911
39
+126
2.
 KOŠANA
14
11
0
0
3
197 : 111
33
+86
3.
 ILIRSKA BISTRICA
14
7
1
0
6
162 : 147
23
+15
4.
 ANTENA
14
7
0
0
7
149 : 159
21
- 10
5.
 TRTA SVETI ANTON
14
5
0
1
8
147 : 162
16
- 15
6.
 KOLEKTOR
14
5
0
1
8
129 : 180
16
- 51
7.
 DRAGOMER GUT&PET
14
4
0
1
9
130 : 179
13
- 49
8.
 PLANINA PETRIČ
14
1
2
0
11
104 : 206
7
- 102
 
2. liga - vzhod/center
H
1.
 ŠIŠKA
14
11
0
0
3
172 : 136
33
+36
2.
 MENGEŠ RAKOLL
14
10
1
0
3
178 : 133
32
+43
3.
 TRŽIČ
14
10
0
1
3
209 : 100
31
+109
4.
 LOKA 1000
14
7
2
0
5
169 : 141
25
+28
5.
 SVOBODA
14
6
0
1
7
148 : 161
19
- 13
6.
 ROGOVILA Tele TV
14
6
0
0
8
167 : 141
18
+24
7.
 BREZJE
14
3
0
1
10
120 : 189
10
- 69
8.
 SODČEK
14
0
0
0
14
174 : 234
0
- 160
2. liga - vzhod/sever
H
1.
 BULDOG
10
9
0
0
1
151 : 69.
27
+82
2.
 VOLIČINA
10
4
3
1
2
106 : 118
19
- 12
3.
 HOČE
10
3
3
0
4
110 : 113
15
- 3
4.
 A. BESEDNJAK
10
3
0
2
5
104 : 118
11
- 14
5.
 VELENJE Premogovnik
10
2
0
3
5
110 : 113
9
- 3
6.
 TEZNO CIMOS
10
2
1
1
6
186 : 136
9
- 50
 
2. liga - zahod
H
1.
 ORLEK.-.JAVOR
14
12
0
0
2
213 : 951
36
+118
2.
 MODRI VAL
14
10
0
1
3
177 : 132
31
+45
3.
 ŽIRI
14
9
0
0
5
166 : 142
27
+24
4.
 MLINAR PADNA
14
7
0
0
7
162 : 146
21
+16
5.
 JADRAN (HK)
14
5
0
0
9
143 : 165
15
- 22
6.
 CERKNIŠKO JEZERO
14
5
0
0
9
136 : 172
15
- 36
7.
 KORTE
14
4
1
0
9
129 : 180
14
- 51
8.
 DRAGA.-.ORLEK
14
3
0
0
11
107 : 201
9
- 94
 
1. liga - ženske
H
1.
 KRIM STIKING
10
10
0
0
0
165 : 35.
30
+130
2.
 KOLEKTOR
10
7
0
0
3
118 : 82.
21
+36
3.
 ŠIŠKA
10
4
1
0
5
192 : 109
11
- 17
4.
 TIVOLI
10
2
1
1
6
167 : 135
9
- 68
5.
 SVOBODA
10
2
0
2
6
185 : 117
8
- 32
6.
 MILJE
10
2
1
0
7
176 : 125
8
- 49
2. liga - ženske
H
1.
 DESKLE
10
10
0
0
0
146 : 54.
30
+92
2.
 BISTRICA
10
6
2
0
2
127 : 75.
22
+52
3.
 LENART
10
5
0
2
3
110 : 92.
17
+18
4.
 BULDOG
10
2
2
0
6
185 : 117
10
- 32
5.
 VOLIČINA
10
2
0
1
7
192 : 109
7
- 17
6.
 GIC Gradnje ROGAŠKA
10
1
0
1
8
144 : 157
4
- 113
 
JHL 2007-2019 © Območna balinarska zveza Ljubljana
ponedeljek, 21.3.2011 ob 07:51
**********************************************************************************************************************************************************************